História

Guilda započala svou činnost na serveru Narnias (rok 2008), kde nesla jméno Instinct. Cílem guildy bylo shromáždit nejlepší PvP hráče serveru a vytvořit tak kolektiv pohodových lidí, kteří umí za svou class. Tento cíl se nám víceméně podařilo splnit.

 

Avšak vše se změnilo oznámením o nasazení datadisku Wrath of the Lich King. Vedení guildy se rozhodlo ukončit činnost na serveru, neboť tento datadisk nepodporuje. Nastala otázka co dále? Někteří se rozhodli skončit s WoWkem úplně, jiní plánovali zůstat na Narniase a hrát WotLK, jádro guildy však chtělo pokračovat v psaní historie Instinctu na Burning Crusade. Nakonec jsme se rozhodli pokračovat na serveru Mystiq, jednak pro jeho stabilní chod a početnou populaci hráčů, a jednak pro neplánování přechodu na WotLK. Guilda zde nesla jméno Ira Dei.

 

Mystiq se ze začátku ukázal jako skvělý server s početnou populací, výborným PvP, spoustou BGček a arén. Byli jsme na vrcholu, stali jsme se nejlepší PvP guildou na serveru a neměli jsme konkurenci. Dvakrát za sebou jsme vyhráli PvP event War of the Guild, zvítězili v eventu 20v20 (Z guildy bylo 17 lidí) a úspěšně jsme pořádali nájezdy na Ironforge a Stormwind v poměrně malém počtu lidí.

 

Po určité době se však situace na serveru, hlavně v oblasti PvP, začala zhoršovat. Stalo se tak po spuštění druhého realmu s datadiskem Wrath of the Lich King (Půlka serveru přešla). Nakonec to dopadlo tak, že na BG se čekalo 30minut, někdy i déle, a když už jsme se do BG dostali, většinou bylo málo hráčů opačné frakce. Situaci by určitě zlepšila Alianská guilda podobná té naší, žádná taková ale bohužel nebyla, a tak jsme víceméně neměli soupeře a zájem Aliance o PvP byl velmi chabý. Dalším faktorem byl i přístup Mystiq týmu k serveru, dlouhou dobu se tam nic nedělo, ani nic neopravilo.

 

Online lidí v guildě klesalo, PvP na serveru upadalo – Po dvou letech jsme se tedy rozhodli ukončit činnost guildy na serveru. Nebyl žádný plán do budoucna, každý si šel svou vlastní cestou. Po nějaké době jsme se rozhodli začít znova na nově spuštěném serveru Ares projektu Twinstar.

 

Chtěli bychom i zde vytvořit kolektiv pohodových lidí, kteří umí za svou class a mají rádi PvP. Do budoucna si dáváme velké cíle a plánujeme to dotáhnout daleko, stejně jako se nám to podařilo na dvou předchozích serverech. Dokud se guilda plně nerozjede, nebude požadován žádný konkrétní equip, chceme však vidět vzornou přihlášku, ze které půjde znát, že máte opravdu zájem, vyjadřování na úrovni, pár duelů, které prověří váš skill a také aktivitu jednak ve hře a také na fóru.

 

Proto pokud máš chuť se k nám přidat a umíš trošku lépe za svou class, neváhej a začni psát přihlášku.…. Nyní je to na nás všech, abychom se pokusili dotáhnout guildu i na tomto serveru na vrchol a získat ji jméno a slávu, jež si zaslouží….